Skupina Fraikin s potěšením oznamuje, že společnost Fraikin Česká republika prošla v období od 1. kvěna do 1. září 2018 zásadními změnami. Nejen že se změnil kompletní management, změnilo se také logo společnosti, které je od května v nových barvách.

                       Nové logo společnosti

 

                      Janusz Kowalik

K největší změně došlo 1. května 2018, kdy převzal funkci výkonného ředitele Janusz Kowalik, který působí v oblasti leasingu již přes dvacet let a řídil společnosti jako je Arval či Bussines Lease v Polsku.

Tým byl 20.května rozšířen o pozici finančního kontrolora, kterou zastává Daniel Demjanovič. Tato pozice je jak pro Českou republiku, tak i Slovensko. Dříve pan Demjanovič pracoval jako vedoucí oddělení plánování a analýz v Novartis.

Změna proběhla i na pozici obchodního ředitele, kterou dočasně zastával Jan Petráň, který se od 1. září stává ředitelem servisního oddělení a pozici obchodního ředitele tak nově nastoupil Ivo Ščuka, který má dlouholeté zkušenosti s full-servis leasingem.

“Naším cílem bylo naplánovat přechod vedoucích pracovníků, který by společnosti umožnil bezproblémově vytvořit základy pro další rozvoj. Bylo vynaloženo značné úsilí, aby bylo zajištěno správné plánování všech změn pro správný výsledek, kterým je nejen krátkodobý, ale zejména dlouhodobý  úspěch české pobočky.  Jsme si jisti, že jsme toho dosáhli. ” (Janusz Kowalik).