Sails furgons

Pro své zákazníky nabízíme k pronájmu plachtové dodávky nejoblíbenějších továrních značek, jako je Fiat, Iveco, Mercedes Benz a Peugeot se standardní výbavou, havarijním a zákonným pojištěním s nízkou spoluúčastí od jednoho dne po dobu zapůjčení až na šedesát měsíců.

Plachtové dodávky různých typů

Společnost Fraikin nabízí k pronájmu komfortní, bezpečné a spolehlivé plachtové dodávky továrních značek Fiat, Iveco, Mercedes Benz a Peugeot s bohatou standardní výbavou, která obsahuje autorádio, centrální zamykání, nezávislé topení, spací kabinu, klimatizaci, výkonnou motorizaci a manuální či automatickou převodovku. Nabízené plachtové dodávky mají platformu dodávky s podvozkem nákladního vozu s kvalitní a pevnou plachtou.

Kde a jak si půjčit plachtovou dodávku

Sjednat si pronájem dodávky můžete vyplněním nezávazného jednoduchého formuláře. Po odeslání vás zkontaktuje náš specialista, se kterým dojednáte zbytek náležitostí pronájmu plachtové dodávky a vyřídíte smlouvu o pronájmu vozidla. Zapůjčení plachtových dodávek nabízíme od jednoho dne až po dobu šedesáti měsíců za výhodných finančních podmínek. Tyto výhody jsou určené pro všechny podnikatele a jejich sezónní vykrytí zvýšených objednávek tak, že v rámci výdajů za pronájem dodávky získají kompletní vůz včetně všech výdajů související s údržbou vozu, kromě výdajů za řidiče a pohonných hmot.

 

Contact details
Company Details

Fleet plans