Furgons

Společnost Fraikin nabízí svým klientům půjčení klasických dodávek od jednoho dne po dobu šedesáti měsíců pro podnikatele, kteří potřebují v sezónních intervalech vykrýt vyšší poptávku přepravy zboží. Pronájem dodávky ocení také zákazníci, kteří potřebují aktuálně převést objemný náklad nebo přepravu více osob. Nabízíme kvalitní a bezpečné vozy se standardní výbavou a pojištěním s nízkou spoluúčastí.

Vyberte si svou dodávku

Naše půjčovna užitkových vozů nabízí svým zákazníkům nejoblíbenější vozy továrních značek Citroen, Fiat, Iveco, Mercedes Benz a Peugeot s výkonnou motorizací a manuální či automatickou převodovkou pro nejvyšší komfort. Dodávky k zapůjčení disponují bohatou standardní výbavou jako je autorádio, centrální zamykání, elektrické ovládání oken, klimatizace, vysoká bezpečnostní výbava a pojištění s vysokým plněním s nízkou spoluúčastí.

Nabízíme pronájem klasických dodávek s bočním a zadním otevíráním dveří, které umožní pohodlnou a bezpečnou přepravu nadměrného zboží, nábytku i křehkého zboží. Půjčení dodávky pro přepravu osob – mikrobus můžete využít pro přepravu až devíti osob s řidičským oprávněním skupiny B.

Kde a jak si půjčit dodávku

Obraťte se na náš tým spolupracovníků v Praze nebo Brně a dohodněte si termín a podmínky půjčení dodávky. Transparentní služby za předem stanovené ceny za pronájem dodávek jsou samozřejmě doplněny kvalitním havarijním i zákonným pojištěním. Pro zapůjčení vozu stačí vyplnit nezávazný objednávkový formulář. Po odeslání se vám zanedlouho ozve náš specialista, se kterým vyřídíte další záležitosti včetně té nejlepší varianty pronájmu klasické dodávky pro vaše účely.

 

Contact details
Company Details

Fleet plans