Refrigerated vehicles

Fraikin nabízí pronájem chladících a mrazících vozů za bezkonkurenční ceny v Praze a nově také v Brně. Specializujeme se na půjčení chladících a mrazících vozů v podobě skříňových dodávek a skříňových nástaveb do 3,5 t i mrazící návěsy s možností zapůjčení od jednoho dne po maximální dobu pronájmu šedesáti měsíců. V ceně pronájmu užitkového vozu je také havarijní a povinné ručení s nízkou spoluúčastí.

Fraikin nabízí pronájem užitkových vozů i chladících a mrazících dodávek do 3,5 tuny, nákladní vozy a mrazící návěsy pro podnikatele a firmy, které potřebují převézt potraviny podléhající rychlé zkáze. Mrazící systém umožňuje pravidelné zaznamenávání teploty v boxu, která může být v rozmezí -18°C do 5°C a tím můžete garantovat kvalitu přepravovaného zboží.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem chladících a mrazících vozů

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem chladících a mrazících dodávek, nákladních vozů i mrazících návěsů je možné od jednoho dne po dobu šedesáti měsíců. Společnost Fraikin financuje při pronájmu vozu veškeré náklady spojené se servisem. V ceně půjčení užitkového vozu je povinné a havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí, bohatou výbavou vozu zahrnující klimatizaci, elektrické stahování oken, autorádio a další.

Kde a jak si půjčit chladící nebo mrazící vůz

Objednejte si prostřednictvím nezávazného objednávkového formuláře chladící nebo mrazící dodávku nebo návěs. Po odeslání formuláře budete zkontaktováni naším specialistou, se kterým dojednáte zbytek náležitostí o pronájmu užitkového vozu.

 

Contact details
Company Details

Fleet plans