Trucks and semitrailers

Hledáte pronájem nákladních vozů, návěsů nebo tahačů s nízkou spoluúčastí havarijního pojištění a zákonným pojištěním v ceně? Fraikin nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem tahačů s komfortní výbavou. Vybrat si můžete ze široké nabídky tahačů oblíbených továrních značek Daf, Iveco, Volvo, Man a plachtových i chladících/mrazících návěsů značky Krone, SCHMITZ CARGOBULL nebo SCHWARZMULLER.

Semitrailers
Go to reservation More

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem nákladních vozů

Fraikin prostřednictvím krátkodobého i dlouhodobého pronájmu tahačů a návěsů vyřeší veškeré potřeby týkající se vytěžování dodávek vašeho zboží. O pronájem si můžete zažádat prostřednictvím nezávazného objednávkového formuláře na našich stránkách a to od jednoho dne až po dobu šedesáti měsíců. V době pronájmu hradíme veškeré náklady, spojené s provozem vozidla, mimo řidiče a paliva.

Pronájem nákladních vozů nad 3,5 tuny nabízíme samostatně nebo spojené s návěsy. Tyto nákladní vozy jsou sestavené každému zákazníkovi na míru s nástavbou návěsů, jako jsou valníky, skříňové nástavby, kontejnery, sklápěčky nebo chladící a mrazicí boxy s vlastním agregátem jak ve standardní tak lowdeckové podobě.

Výhody pronájmu nákladních vozů a návěsů

Požadavky v logistice, a spolu s tím i vytěžování objednávek se stále mění. Fraikin disponuje spolehlivými vozy s doložením historie a odpovídajícími požadavky norem na znečištění ovzduší. Pronájem nákladních vozů a návěsů je nejvýhodnější volba, aniž byste museli pořizovat nové vozy.