Trucks

Fraikin disponuje velkým výběrem nákladních vozů a tahačů nad 3,5 tuny. Tahače jsou vybavené vysokou standardní výbavou. V ceně pronájmu nákladních automobilů je pravidelná údržba vozidla, havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí a zákonné pojištění s vysokým limitem plnění. Pronájem tahačů nabízíme od jednoho dne po dobu šedesáti měsíců.

Výhodný pronájem našich tahačů

Půjčování tahačů a návěsů patří mezi naší nejvýznamnější část poskytovaných služeb, proto klademe důraz na spolehlivost nákladních automobilů, tahačů a návěsů, které svým zákazníkům pronajímáme. Všechny naše vozy jsou podrobeny pravidelnou servisní prohlídkou. Nákladní vozy disponují vysokou standardní výbavou vozu. Nabízíme tahače s klimatizací, elektrickým ovládáním oken, vyhřívanými sedačkami, centrálním zamykáním, dvěma místy na spaní, nezávislým topením a dvěma palivovými nádržemi.

Kde a jak si půjčit tahač

K dispozici máme nejoblíbenější nákladní vozy továrních značek Daf, Iveco, Volvo a Man. Každý vůz nabízíme ke krátkodobému pronájmu od jednoho dne po dlouhodobý pronájem – dobu šedesáti měsíců. V této době hradíme veškeré výlohy spojené s užíváním vozu, jako je výměna olejových náplní, kontrola stavu pneumatik a brzd a celkového technického stavu tahače.

Naše široké dodavatelské možnosti uspokojí jakékoli požadavky zákazníka. K dispozici jsme vám na dvou místech v Praze a jednom v Brně. Objednat si tahač nebo soupravu nákladní vozidlo + návěs můžete prostřednictvím nezávazného objednávkového formuláře a na základě telefonického doplnění informací vám bude poskytnuta transparentní smlouva o půjčení vozu včetně podmínek o užívání. Váš vůz pro vás bude připraven dle předem domluveného termínu a místa na jedné z našich poboček.

 

Contact details
Company Details

Fleet plans