KRÁTKODOBÝ PRONÁJEM

Krátkodobý pronájem

Klienti hledají řešení zaručující výhody související s pronájmem vozidel bez dlouhodobých závazků. Námi nabízený krátkodobý pronájem je jednoduchým a flexibilním produktem, který zajišťuje jednoduchý přístup k moderní flotile vozů bez zbytečných formalit a závazků. Znamená úsporu nákladů a jistotu poskytnutí služeb nejvyšší kvality.

Krátkodobý pronájem klientům poskytuje možnost využít naše vozy kdykoliv je potřebují, aniž by ztratili kontrolu nad svým podnikáním.

Specialní nabídky

Sleva – 10% pro nové zákazníky krátkodobého pronájmu!

Vyplňte formulář a získejte slevu : Sleva je platná 30 dní od data vyplnění formuláře. Sleva nemůže být kombinována s jinou slevou.

Připojištění čelního skla pronajatého vozidla.

S tímto připojištěním se klient nemusí obávat náhodného poškození čelního skla a vícenákladů s tím spojených. Fraikin zajistí výměnu či opravu tohoto poškození. Cena od 70 CZK/den

Inovativní řešení firmy Fraikin je novou službou pro měření teploty v dopravě, založené na teplotních hlásičích.

Přístroj umožňuje zákazníkovi plně monitorovat podmínky teploty při nahkládce, během přepravy zboží až do konečného vyložení zboží z dodávky.

GPS monitoring Společnost Fraikin

využívá nejmodernější GPS systém, které Vám umožňuje získávání telematických dat v reálmém čase,např. poloha vozidla, styl jízdy, spotřeba, rychlost atd. Cena 50CZK/den

Naše pobočky

Proč se vyplatí pronajmout si vozidlo od Fraikin?

  • Pobočka v Praze

  • Jednoduchý a rychlý proces pronájmu

  • Možnost využívání vozidel na území celé Evropské unie

  • Největší flotila vozidel v rámci krátkodobého pronájmu v Evropě

Chcete si pronajmout vozidlo nebo se dozvědět více?Kontaktujte nás

Kontaktní údaje
údaje o společnosti

plánovaný vozový park[recaptcha]