O nás

1945
1979
1992
1996
1997
2005
2006
2011
2013
2015
2016

FRAIKIN ČESKÁ REPUBLIKA dodává vybavení a služby firmám a institucím využívajícím užitkové vozy ve svém každodenním provozu. Tyto služby jsou součástí moderních řešení pro správu automobilů, jež naše firma nabízí všem uživatelům vozidel, od vlastníků jednoho nákladního automobilu až po podniky disponující celými flotilami.

Společnosti skupiny Fraikin pojí společná, hluboce zakořeněná firemní kultura vyplývající z více než sedmdesátiletých zkušenosti v oblasti přizpůsobování se potřebám obrovského množství klientů – různě velkých firem a institucí působících v různých oblastech a nacházejících se v různých fázích svého vývoje.

Fraikin dodává téměř všechny druhy vozidel, jako jsou furgony, podvozky s různými druhy nástaveb, tahače, návěsy, chladící a mrazicí vozy, nákladní vozy se spouštěcími rampami a nakládací rampou, samovykládací vozy a mnoho dalších speciálních vozidel na míru.

Tým manažerů, techniků a specialistů v oblasti zákaznického servisu se vyskytuje vždy poblíž klientovi. Týmům pracujícím v terénu pomáhají a radí specialisté z centrály zodpovídající za efektivitu a kvalitu služeb, spokojenost klientů a přípravu nových nabídek odpovídajících měnícím se potřebám klientů.

Vedení společnosti Fraikin

Česká pobočka je od května 2018 nově vedena Januszem Kowalikem.

Janusz Kowalik Country Manager

Důvěřují nám