Pronájem dodávek

Požadavky na pronájem dodávek a půjčení valníků jsou stále aktuálnější. Díky naší široké nabídce užitkových vozů do 3,5 tuny si můžete vybrat jednodenní, krátkodobé i dlouhodobé pronájmy. Fraikin působí dvěma pobočkami v Praze a nově jsme pro vás otevřeli pobočku v Brně. Svým zákazníkům nabízíme flexibilní půjčení všech pronajímaných vozů dle podmínek stanovených v transparentní smlouvě.

Klasické dodávky
Rezervovat více
Plachtové dodávky
Rezervovat více
Skříňové dodávky
Rezervovat více

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek

Potřebujete odvést nový nábytek nebo si chcete jen vyrazit se svými přáteli na dovolenou? Pak právě pro vás nabízí Fraikin možnost zapůjčení dodávek, minibusů a valníků od jednoho dne až po dobu nezbytně nutnou.

Stěhování, svatba, přeprava objemných zavazadel, ale také dlouhodobý pronájem dodávek pro firmy a podnikatele. Fraikin nabízí svým zákazníkům pronájem vozů do 3,5 tuny s komfortní výbavou vozu včetně klimatizace, centrálního zamykání, elektrického stahování oken a autorádia, bohatou bezpečnostní výbavou, kvalitním pojištěním s nízkou spoluúčastí.

Fraikin disponuje širokým vozovým parkem. Vybrat si můžete dodávky s bočním i zadním otvíráním, plachtovými, skříňovými valníky a dalšími vozy do 3,5 tuny. Pobočky v Praze i v Brně pravidelně rozšiřujeme o nové vozy. Každý den pomáháme vyřešit přepravu nadměrného nákladu zákazníkům a vykrýt sezónní poptávky podnikatelům. Půjčovna užitkových vozů Fraikin nabízí nejoblíbenější vozy pro soukromé i podnikatelské účely, přičemž si zákazník může vybrat z atraktivní nabídky vozů nejoblíbenějších značek, nejrůznějšího stupně výbavy a motorizace:

Fraikin nabízí mnoho variant půjčení či pronájmu dodávek a valníků od jednoho dne, krátkodobé půjčení užitkových vozů i dlouhodobý pronájem.