Skřiňové dodávky

Fraikin nabízí pronájem skříňových dodávek a užitkových vozů v Praze a nově také v Brně s kompletním sortimentem skříňových nástaveb. Vybrat si můžete ze široké nabídky vozů značek Fiat, Iveco, Mercedes Benz a Peugeot. Tyto skříňové dodávky disponují bohatou výbavou a havarijním a povinným pojištěním v ceně.

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem skříňové dodávky

Veškeré dodávky a užitkové vozy nabízíme k zapůjčení od jednoho dne až po dobu šedesáti měsíců a to na dvou místech v Praze a nově také v Brně. Vyzkoušejte výhodný dlouhodobý pronájem skříňové dodávky. U této varianty nabízíme svým zákazníkům veškerý servis vozu spojeným s jeho užíváním včetně financování související údržby, kromě financování pohonných hmot a řidiče.

Kde a jak si objednat skříňovou dodávku

Na základě vyplnění a odeslání jednoduchého a nezávazného on-line formuláře se vám v nejbližší době ozve náš specialista, se kterým dořešíte veškeré náležitosti, týkající se uzavření smlouvy o pronájmu vozidla. Využít můžete vozy na platformě dodávky s podvozkem nákladního vozu s kontejnerovými, izotermickými, chladícími či skříňovými nástavbami, dodávky pro ostrahu a sanitky. Pro stavební firmy nabízíme dodávky s jeřáby, háky, sklápěcími korbami, cisternami.

 

Kontaktní údaje
údaje o společnosti

plánovaný vozový park